2015 metų festivalyje apsilankė daugiau nei 5000 šeimos narių, kurie galėjo mėgautis šventės programa. Įvairiais skanėstais, gėrimais ir puikia nuotaika, kurią kūrė kiekvienas iš šventės dalyvių.

Festivalio komunikaciją vykdysime šiais kanalais:

Televizija, radijas, pranešimai spaudai, inicijuoti straipsniais, įvairūs interviu, naujienos ir žinutės socialiniuose tinkluose, reklama spaudoje bei kitose viešose erdvėse gausiai lankomose žmonių.

Siūlumo jums tapti festivalio draugu ir tapti pagrindiniu mecenatu arba remėju, partneriu. Kiekvienu atskiru atvjeu aptarsime jūsų indėlį šioje svarbioje šios vasaros šventėje.

Mes siūlome:

Galimybę viešinti savo produkciją ar paslaugas festivalio metu, kuriame, tikėtina, apsilankys daugiau nei 6000 šeimų narių, pristatyti save kaip socialiai atsakingą organizaciją, pajausti iš ties nuostabų jausmą būnant šios puikios šventės dalimi, reklamuotis televizijos, radijo eteriuose, festivalio viešinimo medžiagoje ir kituose medijų kanaluose.

Galimos pozicijos festivalio metu

Kviečiame būti šių veiklų remėjais ir dalyviais:

Akcijos mecenatas - pagrindinis festivalio remėjas. Suteikiama galimybė įsikurti ir vykdyti savo veiklas, atrakcijas, paslaugų pristatymą pagrindinėje festivalio scenoje ir pievoje prie baltojo tilto.

Sporto zonos remėjas - šeimų sporto zona, kurioje šeimos su vaikais galės išmėginti linksmąsias rungtis su įvairiais atrakcionais, kuriais rūpinasi festivalio organizatoriai.

Informacinis partneris - tikimės jūsų pagalbos viešinant informaciją apie festivalį iki ir po jo.

Festivalio dalyvis - turi galimybę pristatyti savo produkciją, veiklą. Kviečiami tie, kurie neabejingi bendram laisvalaikio praleidimui, galimybei susipažinti su šeimomis ir tiesiogiai užmegzti ryšį su potencialiais klientais.

Festivalio prekybininkas - pristatytike ir prekiaukite savo produkcija.

Arklio Dominyko pasakų festivalio 2017m. remėjai

Lauksime Jūsų laiškų

Festivalio
organizatoriai